Pomoc a podpora při sjednávání zápujčky se zástavou nemovitosti

Pomůžeme vám se sjednáním zápůjčky a její realizací. Zajištění zápůjčky tak nemusíte řešit sami svépomocí, ale celým procesem vás provedeme. Poskytneme servis a odbornou pomoc a podporu při uzavření zápůjčky za standardních podmínek se zapůjčitelem. Podmínkou je, abyste disponovali nemovitostí, která bude poskytnuta jako zástava k zajištění příslušné zápůjčky.

Zápůjčky nezprostředkováváme, ani neposkytujeme. Jsme ale připraveni vám poskytnout pomoc s jejich realizací, poradenstvím, podporou a realizováním administrativních úkonů v souvislosti s uzavřením zápůjčky. Jsme schopni zajistit, že vaše zápůjčka, kterou si sjednáte bude vyvážená, standardní a bezpečná.

Naše pomoc je komplexní a odborná. Pokud máte problém s realizací zápůjčky, nebo problém při sjednávání zápůjčky, obraťte se na nás a rádi vám pomůžeme.


Veškeré údaje uvedené na těchto stránkách se nevztahují na spotřebitelské úvěry poskytované dle zákona č. 257/2016 Sb. Spotřebitelské úvěry nenabízíme. Naše společnost se zabývá pouze a výhradně servisní činností.


Kontaktujte nás

Telefon

E-mail