Pomoc a poradenství s konsolidací nevýhodných úvěrů

Konsolidace úvěrů slouží ke sloučení více půjček do jedné. Tuto službu je tedy možné využít v případě, že máte dvě a více půjček s různými podmínkami. Pomůžeme vám se sjednáváním a vyjednáním standardních podmínek zápůjčky s ručením nemovitosti, díky které splatíte všechny menší půjčky a budete splácet jednu jedinou s jasně danými pravidly.

Při konsolidaci úvěrů za standardních a příznivých podmínek pro klienta je často možné dostat se k nižším měsíčním splátkám, splácení tak rozložíte do delšího časového období. Tato služba je vhodná nejen pro osoby ohrožené exekucí, ale i pro ty, kteří nakupují zboží na splátky. Můžete si sjednotit své platby například za auto, nábytek a elektroniku. V průběhu zajištění a sjednávání zápůjčky ve formě konsolidace vám tak poskytneme servis, poradenství a podporu na míru šitou přesně pro vaše potřeby. Celým procesem vás bezpečně provedeme.


Veškeré údaje uvedené na těchto stránkách se nevztahují na spotřebitelské úvěry poskytované dle zákona č. 257/2016 Sb. Spotřebitelské úvěry nenabízíme. Naše společnost se zabývá pouze a výhradně servisní činností.


Kontaktujte nás

Telefon

E-mail