O nás

Royal Consulting, s.r.o.

Royal Consulting, s.r.o. je novou značkou online pomoci a poradenství při sjednávání a realizaci zápůjček, konsolidací, řešení exekucí a dalších finančních transakcí na českém trhu.

Nabízíme pomoc při sjednávání a realizaci transparentních bezúčelových zápůjček bez skrytých poplatků, s profesionálním poradenstvím odbornou a administrativní pomocí. Ke svým klientům přistupujeme podle jejich individuálních potřeb s ohledem na problém, který potřebují vyřešit. Umíme provést klienta celým procesem sjednávání, realizace i správy zápůjčky, včetně pomoci se zajištěním standardních podmínek sjednávané zápůjčky, to vše včetně efektivní podpory klienta ve vztahu k zapůjčiteli, exekutorovi, insolvenčnímu správci, a dalším institucím.

Zásadní je, abyste disponovali nemovitostí, která při zápůjčce může sloužit jako zástava, nebo si takovou nemovitost pro potřeby zástavy zajistili, za účelem výhodnější pozice při jednání se zápůjčitelem. Platí, že u zápůjčky zajištěné nemovitostí lze sjednat výhodnější podmínky, než u zápůjčky nezajištěné. V současnosti se snažíme nabídkou svých služeb a komplexního řešení pro klienty vyplnit mezeru na našem finančním trhu.

Naší specializací je komplexní přístup ke klientům, kdy jim jsme schopni poskytnout specializované poradenství, pomoc a podporu při sjednání standardních podmínek poptávaných finančních produktů, zejména zápůjček. Klienty v případě zájmu provedeme i celým procesem splácení zápůjčky ve spojení s podporou a poradenstvím pro zvládání a plnění podmínek zápůjček.

Nabídnout můžeme i komplexní pomoc při řešení exekucí a jiných problematických, finančních situací.